Dijital Pazarlama - Kobi Kazanç Danışmanlık

Dijital Pazarlama

Kobi Kazanç Dijital Pazarlama Çözümleri

İzmir Web tasarım  ve Dijital pazarlama alanında verdiğimiz hizmetler  Firmanızı, ürün ve hizmetlerinizi en iyi şekilde anlatan web tasarım , Google seo (anahtar kelimede ilk sayfaya çıkma) , Google reklamları (google ads) ,  Sosyal medya yönetimi , E-Ticaret danışmanlığı (ünlü dijital pazar yerlerinde ürün ve hizmetlerinizi pazarlama)  ile Kobi Kazanç’la kazanmaya hazırmısınız ?

  Web Tasarım

izmir-web-tasarim-kobi-kazancNeden bir web siteniz olmalı ?  Düşünün bir çalışanınız var 7/24 hiç yorulmadan ürün veya hizmetlerinizi Binlerce hatta milyonlarca kullanıcıya  tanıtıyoruz.  Kulağa ne kadar hoş geliyor değilmi.  Bahsetdiğimiz tamda budur.  Artık dijitalleşen dünyada rakiplerinizden bir adım önde olmak sizin elinizde. Kobi kazanç olarak son teknoloji kodlama , seo  ve tüm cihazlara uyumlu bir web sitesini beraber tasarlayalım ! 

 

  Google Seo

google-seo-izmir-kobi-kazancGoogle seo Search Engine Optimization Yani Arama Motoru Optimisazyonu anlamına gelmektedir.  Peki bu bizim için ne ifade etmektedir. Tasarlanan bir web sitesinize sadece kendinizin girmesi pekte işe yarar bir yöntem değildir. Peki ne yapılması gerekir;  Örneğin bir çiçekçilik işi yapıyorsunuz.  Bölgenizde çiçek ihtiyacı olan birisi  arama motoruna demet gül fiyatları yazarak sizin sitenize ulaştı ve sipariş verdi.  Kobi kazanç olarak ürün ve hizmetlerinizin dijital dünyada bulunmasına olanak sağlıyoruz.

 


 

Sosyal Medya

izmir-sosyal-medya-danismanligiArtık Sosyal medyanın önemi gün geçtikçe dahada artmaktadır. Öyleki artık ekonomiye büyük ölçüde yön vermektedir.  Ürün veya hizmetlerinizi milyonlara tanıtmak sosyal medya reklamlarını yönetmek , ürün veya hizmetlerinizin hitap ettiği kesimleri en iyi şekilde hedeflemek için Kobi kazanç olarak biz hazırız. Ya siz ?

 

 


 

Hizmetlerimiz