Kosgeb Destekleri - Kobi Kazanç Danışmanlık

Kosgeb Destekleri

kosgeb-danismanligi-kobi-kazancÜcretsiz Kosgeb ve Hibe Danışmanlığı için sadece bir telefon uzaklığındayız. Arayın Kobi Uzmanlarımız sorularınızı yanıtlasın ve sizi işletmenizi desteklere hibelere bir adım daha yaklaştırsın.
KOSGEB, Türkiye çapında Küçük ve Orta Ölçekli işletmelerin piyasadaki etkinliğini, verimliliğini, iş potansiyelini, rekabet gücünü ve istihdam olanaklarını artırmak için birçok önemli destek sunuyor.
Bunlardan en önemlisi Yeni Girişimci Desteği. Yeni Girişimci Desteği, yeni açılan işletmelerin sert ve rekabetçi piyasa koşullarında cesur, çalışkan, azimli ve başarılı olmaları, ayakta kalmaları için sunulan 60.000 TL ile 360.000 TL arasında geri ödemesiz destek.

Kobi Kazanç olarak KOSGEB tarafından verilen yeni girişimci desteklerinden yararlanmanız için her türlü hizmeti veriyoruz. Gelin işletmenizi birlikte oluşturalım. Kuruluşunuz öncesi ve kuruluşunuz sonrası boyunca işletme danışmanlığımız devam etsin. Eğer siz de yeni iş fikrinizile, piyasaya sağlam bir şekilde adım atmak istiyorsanız, tüm Kobi hizmetlerimiz ile işletmenizin yanında yer alalım ve kazançlı yarınlara birlikte yürüyelim.
Kobi Kazanç olarak;İşletmenizin, Sistem Veri Taban Kaydı, Geleneksel ve İleri Girişimcilik Teşvikleri, İş Planı Yazılımı, Kredi ve Hibe Teşvikleri, Fizibilite Raporunun Hazırlanması, Proje Süresince Takip ve Yönlendirme süreçlerinin tamamına yönelik profesyonel danışmanlık hizmetlerimizle yanınızdayız.
Yeni Girişimci Desteği Haricinde müşterilerimize sunduğumuz diğer KOBİ destekleri şunlardır;

• Yurtdışı Pazar Desteği
• Nitelikli Eleman Desteği
• Fuar Desteği
• İş Birliği – Güç Birliği
• Ar-ge İnovasyon Desteği
• Kobi Finansman Destekleri
o (Kredi Faiz Destek Programı ve Gelişen İşletmeler Pazarı KOBİ Destek Programı)
• Teknolojik Ürün Tanıtım ve Pazarlama Destekleri
• Kobigel – Kobi Destek Programı
İzmir kosgeb danışmanlık hizmetleri , kosgeb girişimcilik ve makine hibe ve teşviklerinden faydalanmak için uzman kadromuzla hizmetindeyiz.