Ailemize hoş geldiniz ! - Kobi Kazanç Danışmanlık

Ailemize hoş geldiniz !

kobikazanc-blog

Kobi Kazanç ailemize hoş geldiniz !

Siz değerli danışanlarımıza Kosgeb destekleri, Sgk Teşvikleri, İşkur teşvikleri, Vergisel ve Finansal problemlerin çözümü, Dijital pazarlama, marka  patent ve hukuk danışmanlığı gibi hususlarda en kaliteli şekilde hizmet vermekteyiz.

Niçin Kobi Kazanç diyoruz ? 

Kobi Kazanç diyoruz çünkü amacımız Küçük ve orta ölçekli işletmelerin maliyetlerini azaltmak, devlet  hibe ve teşvikleri ile işletmelerin kazançlarını artırmaktır.

Diğer yandan işletmelere tek merkezden çözüm üreterek zaman / maliyet esaslı kazanç sağlamaktır.

Bir ev tadilatı düşünecek olursak; evin boyası ayrı, seramikçisi ayrı, mobilyacısı ayrı, tesisatçısı ayrı ve bir çok kaleminin birbirinden ayrı ayrı olduğunu görebiliriz. Birbirinden ayrı ancak yine de birbiriyle bağlantılı olan bu işleri tek tek takip edip her birini koordineli bir şeklide çalıştırmak hem çok zamanımızı alacak hem de maliyetlerimizi çok daha fazla artıracaktır. Bütün bu işleri yöneten tek bir merkez ile anlaşmış olmamız bize hem zaman hem de maliyet açısından çok büyük karlılık sağlayacağını rahatlıkla görebiliriz.

İşte Kobi Kazanç ailesi olarak işletmenizi hibe ve teşvik danışmanlığı ile desteklediğimiz gibi firmanızın büyümesi, gelişmesi ve  korunması adına ihtiyacınız olan diğer alanlarda da,  birbiriyle koordineli uzman ekibimizle tek elden hızlı çözüm üreterek sizlere ayrıca zaman / maliyet esaslı kazanç sağlıyoruz.

Sizleri ve sevdiklerinizi kobi kazançla daha fazla kazanmaya davet ediyor. Tüm ekibimiz adına bol kazançlı işler diliyoruz.

Editör